,
Nabór na stanowisko doradcy zawodowego
poniedziałek, 29 września 2014 08:02

Brzesko, dn. 29.09.2014 r.W związku z realizacją projektu systemowego pn. „Wykorzystaj swój potencjał – rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w  Brzesku” w ramach Poddziałania 7.1.2 PO KL Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku poszukuje do prowadzenia zajęć: doradcy zawodowego

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Wymagania:

  1.  wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego,
  2.  doświadczenie zawodowe w prowadzeniu zajęć z doradztwa zawodowego,
  3.   doświadczenie w pracy z osobami młodymi oraz niepełnosprawnymi i wykluczonymi społecznie,
  4.   mile widziane  doświadczenie w zakresie współpracy przy projektach współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

ofertę cenową/ godzinę, CV wraz z dokumentami poświadczającymi kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe należy składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku, ul. Piastowska 2B pokój nr 15 lub Sekretariat do dnia 09.10.2013 r. do godz. 15:00 lub przesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Złożone dokumenty nie będą odsyłane i będą przechowywane zgodnie z wymogami w PCPR
w Brzesku. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, spełniającymi kryteria formalne, w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).